Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen ve halka hizmet amacıyla kolaylıklar sağlamak için yola çıkan ekibimiz, eindirim.net için yola çıkarken insanlara kolay erişim ve her türlü ihtiyaçlarını görecekleri bir uygulama oluşturmayı hedefledi ve bu hedef için çalışmaktadır. Bu bağlamda ilk ve öncü olmanın gayreti içinde yaptığımız çalışma ve geliştirmeler ile alanımızı genişleterek daha iyi nasıl olabilir sorusuna cevap arayıp, bu cevabı en güzel şekilde sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Bu alanda birçok marketin indirim broşürlerini ve kataloglarını göreceksiniz. Bu broşürler ve kataloglarda bulunan ürünler ilgili marketlere ait olup onlar tarafından satışları yapılmaktadır. Sitemiz katalogların paylaşımı dışında hiç bir amacı yoktur. Sitemizde yayımladığımız bilgilendirme amacı güden bu broşürlerin tüm hakları ilgili firmalara aittir.

Sitedeki iç ve dış bağlantılara ait içeriklerin kaldırılmasını isterseniz, delilleri ile birlikte iletilirse en kısa zamanda ilgili içerik yayından kaldırılmaktadır. Bütün konularla İlgili iletişim için info@eindirim.net adresini kullanmanızı öneririz.